• Nowy
  Obiektyw Tokina SZ 300mm PRO F7.1 MF Sony E
  Obiektyw Tokina SZ 300mm PRO F7.1 MF Sony E

  Obiektyw Tokina SZ 300mm PRO F7.1 MF Sony E

  1 799,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Tokina SZ 300mmPRO Reflex F7.1 MF CF to superkompaktowy, w pełni manualny obiektyw, który ma konstrukcję lustrzaną. Obiektyw ten ma ogniskową 300 mm i jest przeznaczony wyłącznie do aparatów bezlusterkowych APS-C.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 2 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Dzięki lustrzanej konstrukcji optycznej ten obiektyw jest bardzo lekki i kompaktowy. Ten produkt pozwala cieszyć się światem supertelefotografii i jest idealną opcją dla użytkowników, którzy szukają niedrogiego superteleobiektywu.

  Odkryj na nowo zalety lustrzanych obiektywów, używając ich ze współczesnymi bezlusterkowcami.

  Łatwiejsze ustawianie ostrości

  Funkcje wspomagające ustawianie ostrości, takie jak focus peaking, pomogą znaleźć najostrzejszy punkt ostrości (posiadających taką funkcję modelach aparatów).

  Kompaktowa konstrukcja obiektywu lustrzanego Tokiny została zrealizowana poprzez łączenie luster z przodu i z tyłu korpusu. W standardowych soczewkach optycznych światło przechodzi przez soczewkę i trafia do czujnika aparatu. Jednak w obiektywach lustrzanych światło wpada do obiektywu i dwukrotnie odbija się od luster, zanim dotrze do czujnika. Dwukrotne „zagięcie” ścieżki światła skraca ogniskową, co pozwala na zastosowanie mniejszej konstrukcji obiektywu.

  03_1.jpg

  Tokina SZ 300mmPRO Reflex F7.1 MF CF jest wyposażona w pierścień osłaniający (przegrodę), który zapobiega przedostawaniu się światła bezpośrednio na matrycę. Eliminuje to odblaski i duchy oraz utrzymuje kontrast nawet bez osłony obiektywu w ogólnych warunkach fotografowania. Obiektyw Tokina SZ 300mmPRO Reflex F7.1 MF CF został zaprojektowany w celu zmniejszenia winietowania, dzięki czemu uzyskuje się piękny precelkowanty bokeh.

  Świetne możliwości makro

  Tokina SZ 300mmPRO Reflex F7.1 MF CF sprawdza się nie tylko w fotografowaniu z dużej odległości, ale także w makrofotografii. Maksymalne powiększenie tego obiektywu wynosi 1:2,5 (0,4x), co jest wystarczająco duże, aby cieszyć się makrofotografią.

  Zestaw zaweria:

  • obiektyw Tokina SZ 300mm
  • oryginalne opakowanie
  Tokina
  10765
  4961607641354

  Obiektyw Tokina SZ 300mm PRO F7.1 MF Sony E

  1 799,00 zł
  Z wliczonym podatkiem