• Nowy
  Obiektyw Tokina atx-i 100mm WE F2.8 FF Macro Nikon AF
  Obiektyw Tokina atx-i 100mm WE F2.8 FF Macro Nikon AF
  Obiektyw Tokina atx-i 100mm WE F2.8 FF Macro Nikon AF
  Obiektyw Tokina atx-i 100mm WE F2.8 FF Macro Nikon AF
  Obiektyw Tokina atx-i 100mm WE F2.8 FF Macro Nikon AF
  Obiektyw Tokina atx-i 100mm WE F2.8 FF Macro Nikon AF

  Obiektyw Tokina atx-i 100mm WE F2.8 FF Macro Nikon AF

  2 275,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Tokina atx-i 100mm F2.8 FF MACRO to kompaktowy średni teleobiektyw macro do pełnoklatkowego formatu analogowych i cyfrowych lustrzanek. Lekka, kompaktowa konstrukcja, charakteryzująca się wysoką rozdzielczością, dużym otworem względnym, niskim poziomem zniekształceń, niskim zanikiem światła i pięknym miękkim efektem bokeh. Ten obiektyw jest niezwykle atrakcyjnym narzędziem do makrofotografii, portretów, krajobrazów, fotografii ulicznej oraz zdjęć komercyjnych.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 2 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Ogniskowa 100 mm, sprawia, że ten obiektyw jest atrakcyjnym wyborem jako uzupełnienie standardowych obiektywów.

  Maksymalny otwór przysłony f/2.8 umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów w warunkach słabego oświetlenia, oraz bardziej charakterystyczne rozmycie tła, oraz daje możliwość fotografowania bez użycia statywu, przy utrzymaniu rozsądnego rozmiaru i wagi.

  WYDAJNOŚĆ OPTYCZNA

  Aby osiągnąć świetne właściwości optyczne zastosowano 2 elementy asferyczne i 2 elementy o bardzo niskiej dyspersji w celu zminimalizowania zniekształceń, kontroli aberracji sferycznej i astygmatyzmu przy jednoczesnym osiągnięciu doskonałej rozdzielczości od krawędzi do krawędzi i wysokiego kontrastu.

  Wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna poprawia przepuszczalność światła i minimalizuje odbicia, a nowo opracowana hydrofobowa powłoka ułatwia wycieranie i czyszczenie powierzchni przedniej soczewki.

  JAKOŚĆ I WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

  W zgodzie ze swoją tradycją obiektyw Tokina charakteryzuje się zwartą i wytrzymałą konstrukcją dzięki zastosowaniu wielu metalowych części wewnątrz obiektywu, co pozwala zapewnić doskonałą jakość i długi czas użytkowania w różnych warunkach fotografowania. Wyrafinowany wygląd zewnętrzny został specjalnie opracowany tak, aby pasował do designu współczesnych lustrzanek cyfrowych.

  MECHANIKA I ELEKTRONIKA

  W przedniej części obiektywu znajduje się gwint filtrów 55 mm, tubus wysuwa się podczas ustawiania ostrości, lecz się nie obracają. Pozwala to na użycie różnych filtrów, w tym polaryzatorów, do fotografii krajobrazowej lub produktowej.

  Przełącznik ogranicznika zakresu ostrości z boku obiektywu blokuje ostrość obiektywu do lub poza zakresem makro.

  KLUCZOWE CECHY PRODUKTU

  • Kompaktowa i lekka konstrukcja.
  • Reprodukcja naturalnej wielkości (1: 1) przy 30 cm.
  • Stały maksymalny otwór przysłony f/2.8. Doskonała wydajność w warunkach słabego oświetlenia, wyjątkowa kontrola głębi ostrości i łatwość fotografowania bez statywu.
  • Ekstremalnie wysoka rozdzielczość od rogu do rogu i prawie zerowe zniekształcenia.
  • Piękny efekt bokeh do wykonywania portretów dzięki klasycznemu systemowi ogniskowania.
  • Przełącznik ogranicznika zakresu ostrości.
  • Mechanizm sprzęgła umożliwia łatwe przełączanie między autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości.
  • Rozsądna cena w porównaniu do wysokiego poziomu wydajności.

  DLA FOTOGRAFÓW

  Ogniskowa 100mm jest na tyle krótka, że ​​umożliwia łatwą i naturalną komunikację z modelką, dając poczucie komfortu i kreatywności. W połączeniu z jasną przysłoną f / 2.8 obiektyw może być używany w najszerszej gamie ustawień fotografowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Tokina atx-i 100mm F2.8 FF MACRO zawiera wszystkie niezbędne funkcje i zapewnia wszystkie główne zalety dedykowanych ujęć macro. Obiektyw umożliwia reprodukcję w naturalnej wielkości (1: 1) z odległości 30 cm. Pozwala to zachować racjonalną odległość roboczą od obiektu, aby uzyskać imponujące powiększenie. Pewna odległość robocza jest ważna podczas fotografowania obiektów takich jak owady.

  DLA FILMOWCÓW

  W zależności od celu i sposobu ekspresji Tokina atx-i 100mm F2.8 FF MACRO może być użytecznym sprzętem do komercyjnego nagrywania z bliska, jak i zdjęć poklatkowych dzięki doskonałemu odwzorowaniu kolorów podczas filmowania w LOG i wyjątkowej ostrości. Świetnie sprawdzi się także jako obiektyw do ujęć detalu.

  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • obiektyw TOKINA ATX-I 100MM F2.8 FF MACRO
  • dekielki
  • osłona przeciwsłoneczna
  • oryginalne opakowanie
  Tokina
  11596
  4961607641262

  Obiektyw Tokina atx-i 100mm WE F2.8 FF Macro Nikon AF

  2 275,00 zł
  Z wliczonym podatkiem