• Nowy
  Obiektyw Tokina SZ 900mm PRO F11 MF Fuji X
  Obiektyw Tokina SZ 900mm PRO F11 MF Fuji X

  Obiektyw Tokina SZ 900mm PRO F11 MF Fuji X

  2 999,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Tokina SZ 900mmPRO Reflex F11 MF to super kompaktowy, w pełni manualny obiektyw, który przyjmuje konstrukcję optyczną typu katadioptrycznego. Obiektyw ma ogniskową 900 mm i jest przeznaczony wyłącznie do aparatów bezlusterkowych z matrycą APS-C. Dzięki katadioptrycznej konstrukcji optycznej obiektyw jest bardzo lekki i kompaktowy. 

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 2 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Obiektyw TOKINA SZ 900MMPRO REFLEX F11 MF to zaawansowany obiektyw soczewkowy, idealny dla fotografów zainteresowanych szerokim zakresem, wysokiej jakości fotografii teleobiektywnej. Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach, ten obiektyw charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją i wyjątkowymi funkcjami, które umożliwiają tworzenie wyjątkowych zdjęć ostrych i pełnych detali.

  Dzięki ogniskowej 900 mm oraz stałemu przysłonie F11 obiektyw ten oferuje ogromną moc powiększenia, idealną do fotografowania odległych obiektów, takich jak ptaki, krajobrazy czy wydarzenia sportowe. Doskonałe odwzorowanie kolorów oraz kontrastu zapewniają wyjątkową jakość obrazu, podkreślając detale i tekstury.

  Obiektyw TOKINA SZ 900MMPRO został wyposażony w funkcję manualnej regulacji ostrości, co daje użytkownikowi pełną kontrolę nad zdjęciami. Solidna konstrukcja oraz precyzyjnie wykonane elementy zapewniają niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, co czyni ten obiektyw niezastąpionym narzędziem zarówno dla profesjonalnych fotografów, jak i pasjonatów, którzy dążą do doskonałości w swojej pracy.

  Dzięki zastosowaniu soczewek z powłoką antyrefleksyjną obiektyw minimalizuje refleksy i efekt ghostingu, co pozwala uzyskać obrazy czyste i bez zniekształceń. Dodatkowo kompatybilność z systemami filtrowania pozwala dostosować obiektyw do indywidualnych potrzeb użytkownika, co sprawia, że TOKINA SZ 900MMPRO REFLEX F11 MF staje się niezastąpionym narzędziem dla każdego fotografa dążącego do osiągnięcia doskonałych rezultatów w fotografii teleobiektywnej.

  Zestaw zawiera:

  • obiektyw TOKINA SZ 900MMPRO REFLEX F11 MF
  • oryginalne opakowanie
  Tokina
  10770
  4961607641408

  Obiektyw Tokina SZ 900mm PRO F11 MF Fuji X

  2 999,00 zł
  Z wliczonym podatkiem