Delta przenośna lampa UV-C 3,8W z ozonowaniem
   Delta przenośna lampa UV-C 3,8W z ozonowaniem
   Delta przenośna lampa UV-C 3,8W z ozonowaniem

   Delta przenośna lampa UV-C 3,8W z ozonowaniem

   85,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Dostępny

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Lampa dezynfekcyjno - sterylizująca Delta UV-C jest przenośnym urządzeniem, które zabija wirusy i bakterie znajdujące się w pomieszczeniu.

   Wykorzystanie lamp emitujących promieniowanie UV to najlepszy sposób pozbycia się z powierzchni wirusów, bakterii i grzybów.

   Dzięki zasilaniu bateryjnemu lampy można używać tam, gdzie nie ma dostępu do prądu.

   Ilość:
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Promieniowanie UV-C to część promieniowanie słonecznego praktycznie pochłanianego w 100% przez atmosferę ziemską, obecnie swoje zastosowanie znalazło w lampach będących skuteczną bronią w walce z wirusami i bakteriami. Światło ultrafioletowe posiada zdolność do niszczenia różnego rodzaju mikroorganizmów. W przypadku wirusów czy bakterii, dochodzi do zniszczenia otaczającej ich cienkiej warstwy lipidowej oraz destukcyjnym wpływem na wiązania w DNA, dlatego urządzenia emitujące promieniowanie UV stosowane są w szczególności do dezynfekcji pomieszczeń i znajdujących się w nich wszelakich sprzętów.

   Lampa generuje światło UV, które w połączeniu z naturalnym tlenem zawartym w powietrzu wytwarza czysty ozon (bez tlenków azotu). W zwykłym pokoju część pomieszczenia może być zasłonięta przed światłem UV z lampy przez meble lub inne przedmioty, ale ozon, który też zabija bakterie i wirusy i tak tam dotrze. Dodatkowo ozon pozwoli usunąć formaldehydy z powietrza i pozbyć się przykrych zapachów.

   Lampa jest zasilana z wbudowanego akumulatora i może byc ładowana z USB. Przeznaczona jest do dezynfekcji niewielkich pomieszczeń, takich jak małe łazienki, przedpokoje czy wnętrza samochodów.

   Główne cechy:

   • Moc: 3,8W
   • Bateria starcza na ok. 100 minut pracy na jednym ładowaniu
   • Efektywna na przestrzeni maksymalnie 6-8m2

   Wymiary:125x55x55mm

   PROMIENIOWANIE UV ORAZ OZON SĄ SZKODLIWE DLA ORGANIZMÓW ŻYWYCH!

   Zasady bezpieczeństwa:

   • Podczas używania lampy w pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie ani zwierzęta
   • Nie wolno stosować lampy w środowisku gazów palnych lub materiałów wybuchowych
   • W dezynfekowanym pomieszczeniu zabrania się palenia tytoniu, pracy z otwartym ogniem, pracy z narzędziami, które powodują płomień lub iskrę, pracy przy użyciu przy użyciu olejów i smarów lub pozostawiania obiektów zabrudzonych olejem lub smarem
   • Lampa nie powinna być używana przez osoby z zaburzeniami węchu
   • Nie stosować lampy w przypadku uszkodzenia jakichkolwiek jej elementów (w szczególności szklanej rurki kwarcowej)
   • Dezynfekowane pomieszcze powinno być zamknięte a przed wejściem musi zostać umieszczona dobrze widoczna tabliczka z napisem: WSTĘP WZBRONIONY – ODKAŻANIE
   • Po zakończeniu dezynfekcji, pomieszczenie należy przewietrzyć przez okres od 15 do 30 minut
   • Czas dezynfekcji zależy od rozmiaru pomieszczenia i powinien zawierać się między 15 a 60 minut
   • Krótkotrwałe wdychanie ozonu w wysokich stężeniach jak i długotrwałe wdychanie ozonu w niższych stężeniach może spowodować negatywne skutki fizjologiczne np. podażnienie błon śluzowych, ból głowy, zaburzenia oddychania, ciężkie zapalenie płuc a nawet śmierć
   • Częste lub długotrwałe przebywanie w pomieszczeniu oświetlonym lampą UV jest szkodliwe dla spojówki i rogówki oka i może powodować stany zapalne, obrzęki, ropienie oczu, zaćmę a nawet utratę wzroku

   Sklep nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub uszkodzenia ciała wyrządzone przez lampę, które mogą powstać na skutek nieprawidłowego użycia jej przez użytkownika. Użytkownik jest odpowiedzialny za zapewnienie, że lampa jest prawidłowo obsługiwana i przechowywana.

   Delta
   5575
   5901698718534

   Delta przenośna lampa UV-C 3,8W z ozonowaniem

   85,00 zł
   Z wliczonym podatkiem