• Nowy
  Panel LED Godox LD75R RGB
  Panel LED Godox LD75R RGB
  Panel LED Godox LD75R RGB
  Panel LED Godox LD75R RGB
  Panel LED Godox LD75R RGB
  Panel LED Godox LD75R RGB
  Panel LED Godox LD75R RGB

  Panel LED Godox LD75R RGB

  3 575,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Obecnie brak na stanie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Nowa seria paneli LD pozwala oświetlić scenę w ładny sposób, daje dostęp do szerokiej palety barw RGB, a za sprawą opcjonalnego zasilania akumulatorowego świetnie sprawdza się przy tworzeniu mobilnych projektów. Ogrom funkcji z dużą elastycznością sprawiają, że seria LD wydaje się być rozwiązaniem all-inclusive.

  Panelami LD75R można sterować za pomocą aplikacji Godox Light:

  google-play-badge.png rounded-in-photoretrica.png

  Ilość:
  Brak dostępnego produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  Panel RGB LD75RPanel LED LD75R to duże źródło światła, które zapewnia miękkie i równomierne oświetlenie bez "hotspotów". Jest w stanie ogarnąć szeroką przestrzeń, idealnie nadaję się do różnych zadań, takich jak filmowanie, transmisje na żywo czy fotografia.

  02

  Opowiedz historię koloremKolor w filmie może wzmocnić nastrój i wywołać konkretne emocje. Dzięki serii LD możesz stać się bardziej kreatywny, mając dostęp do ponad 16,7 miliona kolorów, aby stworzyć historię na swój unikalny sposób.

  07

  SterowanieSeria LD obsługuje zdalne sterowanie, APP i DMX, co czyni je profesjonalnymi rozwiązaniami oświetleniowymi dla transmisji telewizyjnych lub projektów live streaming. Seria paneli LD oferuje także możliwość pracy w trybie cichym dla bardziej wymagających zastosowań.

  03

  Elastyczne oświetlenieSeria LD oferuje elastyczność, której potrzebujesz do szybko zmieniających się warunków i projektów. Dzięki szerokiemu i płaskiemu kształtowi panele z łatwością mieszczą się w ciasnych przestrzeniach, zapewniając mocne oświetlenie. Wysoka jakość i stabilne zasilanie zapewniają brak migotania obrazu nawet przy filmowaniu w zwolnionym tempie.

  05

  Intuicyjny interfejsFunkcje pamięci Creation Matters umożliwiają szybką konfigurację i powtarzalne rezultaty za naciśnięciem jednego przycisku. Panele są gotowe do pracy na całym świecie dzięki możliwości zasilania z sieci, ale panel może być także zasilany z opcjonalnych akumulatorów dzięki płytce montażowej V-mount.

  09

  W zestawie:

  • panel LED Godox LD75R,
  • zasilacz,
  • przewód zasilający,
  • wrota,
  • futerał,
  • oryginalne opakowanie.
  Godox
  6814
  6952344221433

  Panel LED Godox LD75R RGB

  3 575,00 zł
  Z wliczonym podatkiem