Filtr Hoya Fusion Antistatic Next CIR-PL 49mm
   Filtr Hoya Fusion Antistatic Next CIR-PL 49mm
   Filtr Hoya Fusion Antistatic Next CIR-PL 49mm

   Filtr Hoya Fusion Antistatic Next CIR-PL 49mm

   183,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Dostępny

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   HOYA FUSION ANTISTATIC NEXT to nowa odsłona bardzo dobrze znanych w świecie fotografii filtrów HOYA FUSION ANTISTATIC, która jest szeroko stosowana przez amatorów i profesjonalnych fotografów na całym świecie.

   Ilość:
   W magazynie dostępne jest 15 sztuk produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Seria ANTISTATIC NEXT przeznaczona jest do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych i w środowisku o wysokim stopniu zakurzenia i zapylenia. Ma unikatową cechę wyróżniającą ją spośród wszystkich filtrów dostępnych na rynku – antystatyczną powłokę ochronną ANTISTATIC, która stanowi naturalną barierę chroniącą powierzchnię filtra przed kroplami wody, kurzem, drobnymi pyłkami czy odciskami palców. Dzięki niej utrzymanie filtra w czystości jest znacznie prostsze i nie wymaga stosowania dodatkowych środków do konserwacji optyki.

   Zastosowana powłoka jest optycznie neutralna, zarówno pod względem barwnym jak i pracy pod światło. Stanowi tym samym niewidoczną dla oka i aparatu barierę, chroniącą obiektyw powłoki antyrefleksyjne zastosowane w filtrze.

   02.jpg

   Zaprojektowana przez inżynierów HOYA nowa powłoka ANTISTATIC, działa w taki sposób, jakby wytwarzała wokół siebie pole siłowe, odpychające kurz. Idealna do użytkowania w środowisku zapylonym, filtry z serii ANTISTATIC wymagają rzadszego czyszczenia i są łatwiejsze w utrzymywaniu od tradycyjnych filtrów.

   Zastosowana powłoka jest optycznie neutralna, zarówno pod względem barwnym jak i pracy pod światło. Stanowi tym samym niewidoczną dla oka i aparatu barierę, chroniącą obiektyw oraz powłoki antyrefleksyjne zastosowane w filtrze.

   01.jpg

   Okrągłe filtry polaryzacyjne pozwalają fotografom na osiągnięcie już na poziomie robienia zdjęcia kreatywne efekty, nie możliwe do uzyskania w post produkcji. Filtr polaryzacyjny skutecznie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich jak szkło czy woda, oprócz światła odbijanego się od wilgoci i zanieczyszczenia w powietrzu. Jego działanie zwiększa nasycenie kolorów i podnosi kontrast na fotografiach. Pozwala to np. wykonać zdjęcie przedmiotu znajdującego się za szybą lub pod powierzchnią wody. W fotografii barwnej stanowią jedyne rozwiązanie pozwalające uzyskać intensywny błękit nieba oraz wyraziste białe obłoki. Dodatkowo poprzez zlikwidowanie drobnych odblasków światła na liściach i trawie zapewniają na zdjęciach intensywną „soczystą” zieleń. Przekręcając ultra-cienki filtr, jesteś w stanie wybrać idealną intensywność filtracji, dającą dokładnie taki efekt którego potrzebujesz.

   02.jpg02.jpg

   Najważniejsze cechy filtra:

   • Najwyższej jakości szkło optyczne HOYA
   • 18-warstwowa, antyrefleksyjna i antystatyczna powłoka Super Multi Coating
   • Hydrofobowy – nie osadza się na nim woda i łatwo się ściera
   • Odporny na plamy – chroni przed narażeniem na działanie atramentu, markerów itp.
   • Bardzo proste wycieranie smug oraz odcisków palców
   • Ekskluzywna dwuczęściowa, niskoprofilowa ramka filtra

   Sprzedawany zestaw zawiera:

   • Hoya Fusion Antistatic Next CIR-PL
   • oryginalne opakowanie
   Hoya
   8329
   0024066071071

   Specyfikacja:

   Seria
   Fusion Antistatic Next
   Średnica filtra
   49mm
   Model
   Fusion Antistatic Next 49mm
   Rodzaj filtra
   polaryzacyjny

   Filtr Hoya Fusion Antistatic Next CIR-PL 49mm

   183,00 zł
   Z wliczonym podatkiem