• Nowy
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36
  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36

  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36

  715,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Quadralite RGB SmartStick 36 to lampa LED światła ciągłego, nazywana także mieczem świetlnym. Posiada możliwość regulacji barwy w zakresie 2800–8000K. Działa zarówno w trybie CCT jak i HSI. Osiąga moc do 36W. Jasność lampy kontrolowana jest w zakresie od 0 do 100%. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi doskonale sprawdzi się podczas sesji plenerowych.

  Ilość:
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Lampa SmartStick 36 pozwala na pracę w pełnym spektrum odcieni RGB, pozwalając na uzyskanie ciekawych efektów kolorystycznych bez potrzeby używania filtrów żelowych. Ogranicza to ilość wykorzystywanego sprzętu, a także przyśpiesza pracę na planie. Poza trybem CCT oraz HSL, lampa posiada tryb GEL, z wyborem wielu popularnych kolorów filtrów żelowych oraz możliwością regulacji ich mocy (niebieski, pomarańczowy, straw, cyjan, zielony, żółty, czerwony, magenta, różowy, lawendowy).

  Dostępny jest także tryb efektowy, zawierający do wyboru aż 10 różnych opcji: 1. Koło RGB, 2. Błyskawica, 3. Policja, 4. Paparazzi, 5. Zepsuta świetlówka, 6. Fajerwerki, 7. Puls, 8. Wybuch, 9. TV, 10. Ogień.

  Quadralite SmartStick 36 może także pracować w połączeniu z innymi lampami (aż do 99), zarówno w trybie Slave, jak i Master, w 99 różnych grupach. Lampa może być kontrolowana z poziomu wbudowanego panelu lub dedykowanej aplikacji Quadralite. Jest to aplikacja mobilna przeznaczona do zdalnego sterowania panelami oświetleniowymi. Zwiększa to znacząco wygodę i szybkość użytkowania, ułatwiając regulację oświetlenia w czasie rzeczywistym. W aplikacji mamy możliwość kontroli temperatury barwowej, HSI, a także wybór 48 praktycznych filtrów kolorowych oraz wielu trybów efektowych, o większej ilości ustawień personalnych niż z poziomu panelu na lampie. Aplikacja pozwala na jednoczesne sterowanie wieloma lampami światła ciągłego Quadralite w jednej chwili.

  Lampa posiada również w dolnej części żeński gwint ¼", umożliwiający zamontowanie jej na statywie oświetleniowym lub fotograficznym - dzięki temu praca na planie stanie się jeszcze prostsza.

  Quadralite SmartStick 36 został zaprojektowany do kreatywnego użycia w fotografii, oraz w filmie. Pozwala osiągnąć wiele bardzo różnorodnych efektów przy użyciu tylko jednego urządzenia. Ogranicza to ilość potrzebnego sprzętu, a także pozwala na realizację oryginalnych pomysłów. Posiada wiele trybów przydatnych przy realizacji materiałów video. Możliwość łączenia go z innymi lampami i mieczami świetlnymi może dawać zaskakujące i bardzo ciekawe rezultaty.

  Dzięki charakterystycznemu kształtowi oraz niewielkiej wadze, korzystanie z mieczy świetlnych jest bardzo wygodne i nie ogranicza się tylko do pracy w studiu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności aż 2600 mAh lampy tego typu są gotowe do pracy niezależnie od źródła zasilania jakim dysponujemy. Ich transport oraz praca w plenerze jest więc zadziwiająco łatwa i przyjemna. Oświetlenie tego rodzaju jest także bardzo popularne wykorzystywane przez vlogerów, również za sprawą łatwości sterowania.


  Najważniejsze cechy produktu:

  • model: Quadralite RGB SmartStick 36,
  • moc maksymalna: 36W,
  • temperatura barwowa: 2800K-8000K,
  • CRI: 95,
  • TLCI: 95,
  • kontrola: aplikacja mobilna, panel na lampie,
  • lux na 1m: 900,
  • płynna regulacja mocy w zakresie od 0-100%.


  Sprzedawany zestaw zawiera:

  • lampę Quadralite RGB SmartStick 36,
  • instrukcję obsługi,
  • ładowarkę,
  • torbę transportową.

  Quadralite
  6002
  5901698719845

  Specyfikacja:

  Jasność w luksach
  980
  Moc w W
  36
  Wymiary w cm
  50 x 982
  Waga (kg)
  0.850
  Zasilanie
  akumulatorowe
  Sterowanie mocą
  płynne z poziomu lampy
  Pomiar jasności w odległości
  1m
  Temperatura barwowa w K
  2800-8000
  Model
  RGB SmartStick 36
  Temperatura barwowa
  regulowana

  Lampa LED Quadralite RGB SmartStick 36

  715,00 zł
  Z wliczonym podatkiem