• Nowy
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65
  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65

  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65

  725,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Quadralite QLT 65 to wyjątkowa lampa LED RGB w kształcie tuby, w pełni kompatybilna z rozbudowanym systemem zdalnego sterowania lampami i panelami Quadralite. Długość 65 cm.

  Ilość:
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Lampy Quadralite QLT mogą służyć zarówno w roli światła głównego, jak i dodatkowego, kreatywnego oświetlenia na planach fotograficznych i filmowych. Regulacja każdej z nich podczas pracy jest możliwa z poziomu telefonu lub po podłączeniu do urządzeń przez system Digital Multiplex Signal (DMX).

  Wszystkie trzy modele posiadają dużą jasność - do 742 lx oraz wbudowane akumulatory, które pozwolą na długą pracę na planie fotograficznym i filmowym. Kreatywną pracę zapewnia możliwość regulacji barwy w zakresie pomiędzy 2800 K, a 8000 K oraz pełnej palecie barw RGB w trybie HSI. Pracę w profesjonalnym środowisku filmowym zapewnia DMX (gniazdka in i out mini XLR w modelach 65 i 125). Moc lamp kontrolowana jest w zakresie od 0 do 100%.

  Różne długości lamp, profesjonalne wykończenie obudowy i możliwość tworzenia całych zestawów mocnego oświetlenia pozwoli na korzystanie z tub RGB QLT zarówno w produkcjach amatorskich, jak i profesjonalnych. Pracę w studiu, jak i w plenerze umożliwia wbudowany akumulator oraz możliwość szybkiego i łatwego ładowania ich z sieci. Wszechstronne możliwości ich zastosowania sprawiają, że stają się niezastąpionym elementem dla każdego fotografa i filmowca.

  Tuby miecze LED RGB Quadralite QLT na planie filmowym

  Pełne spektrum barw

  Lampy LED Tube Light RGB QLT pozwalają na pracę w pełnym spektrum odcieni RGB. Daje to możliwość uzyskania ciekawych i kreatywnych efektów kolorystycznych bez potrzeby użycia filtrów żelowych. Ogranicza to ilość wykorzystywanego sprzętu, a także przyspiesza pracę na planie. Tryb GEL, pozwala na wybór wielu popularnych kolorów filtrów (niebieski, pomarańczowy, cyjan, zielony, żółty, czerwony, magenta, różowy, lawendowy).

  Efekty specjalne (tryb EFX)

  Tuby świetlne QLT posiadają możliwość kreatywnej pracy na planach filmowych dzięki zaprogramowanym efektom specjalnym. 10 trybów można dowolnie zmieniać dzięki regulacji prędkości i natężenia światła.

  Sterowanie innymi lampami

  Quadralite LED Tube Light RGB QLT może pracować w połączeniu z innymi lampami (aż do 99), zarówno w trybie Slave, jak i Master, w 99 różnych grupach. Lampa może być kontrolowana z poziomu wbudowanego panelu lub dedykowanej aplikacji Quadralite. Dzięki pełnej kompatybilności z systemem innych modeli lamp, QLT mogą być wykorzystywane jako główne, jak i dodatkowe, efektowe źródło światła.

  Aplikacja Quadralite

  Aplikacja mobilna Quadralite przeznaczona jest do zdalnego sterowania tubami LED. Zwiększa to znacząco wygodę i szybkość użytkowania, ułatwiając regulację oświetlenia w czasie rzeczywistym. W aplikacji mamy możliwość kontroli temperatury barwowej HSI, a także wybór 48 praktycznych filtrów kolorowych oraz wielu trybów efektowych o większej ilości ustawień personalnych niż z poziomu panelu LCD. Aplikacja pozwala na jednoczesne sterowanie wieloma lampami światła ciągłego Quadralite w jednej chwili.

  Mocowanie statywowe

  Lampy posiadają mocowanie statywowe ¼" pozwalające na zamontowanie na statywie oświetleniowym lub fotograficznym, dzięki czemu praca na planie stanie się jeszcze prostsza.

  Uchwyt

  W zestawie wraz z lampą znajduje się uchwyt z gwintem 3/8”.

  Kreatywne możliwości

  Tuby świetlne zostały zaprojektowane do kreatywnej pracy w fotografii oraz w filmie. Pozwalają osiągnąć różnorodne efekty przy użyciu tylko jednego urządzenia. Ogranicza to ilość potrzebnego sprzętu, a także pozwala na realizację wszystkich pomysłów. Lampy posiadają wiele trybów, które można wykorzystać w realizacji materiałów wideo. Możliwość łączenia ich z innymi lampami może zaowocować wyjątkowymi rezultatami.

  Kompaktowość

  Dzięki charakterystycznemu kształtowi oraz niewielkiej wadze korzystanie z mieczy świetlnych jest bardzo wygodne i nie ogranicza się tylko do pracy w studiu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi lampy tego typu są gotowe do pracy niezależnie od źródła zasilania, jakim dysponujemy. Ich transport oraz praca w plenerze jest więc zadziwiająco łatwa i przyjemna. Oświetlenie tego rodzaju jest także bardzo popularne i wykorzystywane przez vlogerów, również za sprawą łatwości sterowania.

  Najważniejsze cechy

  • Temperatura barwowa: 2800 – 8000 K
  • Pełne spektrum RGB
  • CRI 95+ / TLCI 97+
  • Kontrola: aplikacja mobilna, panel LCD, DMX
  • Płynna regulacja mocy w zakresie od 0-100%
  • lampa QLT 65 świeci na pełnej mocy i temperaturze 5600K 130 minut od pełnego naładowania do rozładowania.

  W zestawie

  • Lampa LED Quadralite QLT 65
  • Ładowarka
  • Torba transportowa
  • Instrukcja obsługi
  9460
  5901698720636

  Specyfikacja:

  Jasność w luksach
  417 @ 1 m (5600 K)
  Długość
  65 cm
  Moc w W
  18
  Waga (kg)
  0,63
  Wyświetlacz
  tak
  Temperatura barwowa w K
  2800-8000
  Pojemność akumulatora
  2500 mAh
  CRI
  95+
  Czas pracy
  2,4 h
  Średnica
  41 mm

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  Tuba LED RGB Quadralite QLT 65

  725,00 zł
  Z wliczonym podatkiem