• Nowy
  Godox TL180 Tuba Świetlna RGB
  Godox TL180 Tuba Świetlna RGB
  Godox TL180 Tuba Świetlna RGB
  Godox TL180 Tuba Świetlna RGB
  Godox TL180 Tuba Świetlna RGB
  Godox TL180 Tuba Świetlna RGB

  Godox TL180 Tuba Świetlna RGB

  2 155,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Uwolnij swoją wewnętrzną kreatywność i oświetl scenę tubą Godox TL180 RGB. Tuby oferują zaawansowaną kontrolę nad kolorami oraz wiele opcji sterowania bezprzewodowego. TL180 posiada wbudowany akumulator litowy zmienną temperaturę barwową w zakresie 2700-6500K lub możliwość świecenia pełną paletą barw RGB, co sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowań zarówno w fotografii, jak i filmowaniu. Długość 180 cm pozwala na łatwe oświetlanie większych obszarów, a jednocześnie oferuje możliwość łączenia ze sobą w grupy, co pozwala na wiele unikalnych opcji montażu.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 39 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  01

  Godox TL180

  Wygodna, samodzielna i przenośna tuba TL180 to 180 cm jednostka oświetleniowa RGB zaprojektowana z myślą o wymagających filmowcach, twórcach treści, fotografach, czy artystach scenicznych. Jako najnowszy członek serii Tub Godox TL, TL180 jest bardziej wydajna i oferuje większy obszar emitujący światło, dając więcej swobody nawet zaawansowanym twórcom.

  02

  Zwiększony potencjał

  Długość 180 cm daje tubie TL180 unikalną przewagę. W przeciwieństwie do innych krótszych urządzeń, TL180 wnosi imponująco silny efekt wizualny w filmie lub fotografii, szczególnie przydatny w dużych scenach, gdy formujemy kreatywne kształty lub tworzymy oszałamiające efekty świetlne. Sprawdza się również jako elastyczne światło kluczowe lub wypełniające stosunkowo wysokie obiekty, ponieważ rozszerzony obszar wiązki może pokryć całą długość.

  03

  Uczta kolorów

  Dzięki możliwości regulacji barwy, nasycenia, intensywności oraz wybraniu któregoś z 40 zaprogramowanych żeli kolorowych, tuba może zapewnić dowolne kolory, które spełnią Twoje najbardziej kreatywne wymagania. Bawiąc się różnymi kombinacjami, zobaczysz, jak kolory zderzają się ze sobą, mieszają, dodają nastroju i głębi twoim scenom.

  04

  Baw się kształtami

  Dzięki różnym akcesoriom, w tym stalowej lince, klipsowi i uchwytowi na wiele świateł, lampę można zamontować niemal wszędzie i w dowolnym kierunku. Dzięki tubom TL i dedykowanym akcesoriom możesz ułożyć światła razem, aby uzyskać większe źródło światła, stworzyć innowacyjne geometryczne wzory lub podzielić przestrzeń za pomocą nieregularnie rozmieszczonych linii.

  05

  Magia świateł

  Z TL180 proces kreatywny nigdy się nie skończy. Używany jako narzędzie do malowania światłem, może tworzyć smugi, skrzydła, halo i wiele innych oszałamiających efektów.

  06

  Zmienna temperatura barwowa

  Regulowana temperatura barwowa w zakresie od 2700K do 6500K umożliwia szybkie wtopienie się w zastane oświetlenie. Może także precyzyjnie dostroić odcień skóry, do rządanych efektów.

  07

  Wiele efektów specjalnych

  TL180 posiada 14 rodzajów zaprogramowanych efektów świetlnych, z których każdy obejmuje 2-3 tryby, co w sumie daje 39 efektów specjalnych. W trybie muzycznym, światło zmienia kolor wraz z dźwiękiem, tworząc dynamiczną i ekscytującą atmosferę.

  08

  Łatwe sterowanie, łatwa produkcja

  Poza intuicyjną obsługą na urządzeniu, TL180 może być również kontrolowana w grupie lub indywidualnie za pomocą aplikacji Godox Light, pilota RC-R9 lub kontrolera DMX, dzięki czemu sterowanie będzie wygodne a produkcja efektywna.

  09

  Energia w dowolnym miejscu

  Dzięki możliwości zasilania z sieci lub z wbudowanej baterii litowej, tuba oferuje wolność tworzenia zarówno w studiu, jak i na lokacjach. Na jednym ładowaniu może pracować do 160 minut ze 100% jasności.

  10

  W zestawie:

  • x1 Tuba TL180,
  • x1 zasilacz,
  • x1 przewód zasilający,
  • x3 zacisk mocujący,
  • x2 linka,
  • x1 kabel RJ45,
  • x1 uchwyt na zasilacz,
  • x1 oryginalne opakowanie.
  Godox
  10099
  6952344224953

  Godox TL180 Tuba Świetlna RGB

  2 155,00 zł
  Z wliczonym podatkiem