• Nowy
  Godox WT40R Wodoodporna tuba świetlna 40 cm (RGB)
  Godox WT40R Wodoodporna tuba świetlna 40 cm (RGB)
  Godox WT40R Wodoodporna tuba świetlna 40 cm (RGB)
  Godox WT40R Wodoodporna tuba świetlna 40 cm (RGB)

  Godox WT40R Wodoodporna tuba świetlna 40 cm (RGB)

  1 295,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Obecnie brak na stanie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Seria tub świetlnych LED WT powstała, aby oświetlić Twoje podwodne produkcje foto i wideo. Seria Dive Light łączy wydajność i łatwą obsługę. To uniwersalne światło w kształcie tuby ma dopuszczalną głębokość zanurzenia 40 metrów i gwarantuje oświetlenie pod wieloma kątami. Model WT40R ma długość 40 cm i świeci pełną paletą barw RGB.

  Ilość:
  Brak dostępnego produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  40 metrów zanurzenia

  Jeśli chciałeś połączyć nurkowanie i fotografię lub film, ale nie miałeś odpowiedniego narzędzia, aby opowiedzieć ciekawą historię o podwodnym świecie, to wreszcie będziesz mieć okazję. Zabierz ze sobą serię WT i chwytaj lub kreuj niepowtarzalne sceny, których inni nie są w stanie zobaczyć na co dzień. Lampa ma kształt tuby, pozwala wykazać się kreatywnością tak samo jak na lądzie. W pełni wodoodporne urządzenia zachowują się tak samo profesjonalnie nawet 40 m pod wodą.

  02

  Moc światła

  Podczas gdy słońce nie dociera głęboko pod wodę, tak seria WT może być zawsze przy Tobie. Ponieważ światło gorzej rozchodzi się w wodzie, seria WT przełącza się na wysoką moc automatycznie po zanurzeniu, oferując więcej jasności. Detale podwodnych stworzeń i flory będzie jeszcze lepiej oświetlona.

  03

  Wygoda pracy

  W warunkach podwodnych, gdy światła jest niewiele, fluorescencyjne przyciski ułatwią włączanie/wyłączanie, zmianę trybów, zmianę kolorów i inne czynności. Już po chwili pracy szybko opanujesz obsługę i podwodne sesje staną się przyjemne i komfortowe.

  03

  Tysiące kolorów

  Lampy WT25R, WT40R i WT60R są nie tylko narzędziami do rozświetlania otoczenia w podwodnej fotografii i filmowaniu, ale są także w stanie wykreować tysiące kolorów. Dzięki różnorodności odcieni dostępnych w trybach CCT, HSI, GEL i RGBWW w wersji RGBWW, możesz uchwycić płochliwe stworzenia przy czerwonym świetle lub rozwinąć swoją artystyczną wizję podczas nurkowania i czerpać przyjemność z łączenia się kolorów i świateł.

  04

  Czarujące obrazy

  Ciesz się niezwykłą atmosferą w tajemniczym świecie podwodnym z lampami WT. Zaprojektowane w kształcie tuby, światła WT wytwarzają rozproszone i równomierne światło dla nastrojowej fotografii portretowej, tworząc ciepłe, przyjazne i przyjazne obrazy pod wodą. Przeżyj bajeczną przygodę, uwieczniając niezapomniane chwile.

  05

  Długa praca

  Podczas wykonywania podwodnych zdjęć i filmów liczy się każda sekunda. WT60R i WT60D zapewniają czas pracy do 2 godzin przy maksymalnej jasności w trybie podwodnym, optymalizując wydajność podwodnej fotografii i filmowania, gdy jesteś pod presją czasu. Wskaźnik zasilania, który pokazuje pozostały czas w zależności od aktualnie zużywanej energii, pomaga lepiej zorganizować harmonogram fotografowania. Dzięki możliwości szybkiego ładowania, tuby WT25R, WT25D, WT40R i WT40D oszczędzają czas ładowania i sprawiają, że Twoja praca jest bardziej produktywna.

  06

  Tryby FX

  Dzięki 13 różnym efektom świetlnym w wersji Daylight i 37 w wersji RGB można w prosty sposób symulować szeroką gamę efektów specjalnych. Podczas używania świateł nie pod wodą, Godox Light APP umożliwia szybką zmianę jasności, temperatury barwowej, efektów specjalnych i innych ustawień w telefonie, zapewniając łatwiejszy i bardziej wydajny proces tworzenia.

  09

  W zestawie:

  • Godox WT40R,
  • pasek,
  • przewód USB-C,
  • etui,
  • uchwyt kulowy,
  • oryginalne opakowanie.
  Godox
  10828
  6952344226209

  Godox WT40R Wodoodporna tuba świetlna 40 cm (RGB)

  1 295,00 zł
  Z wliczonym podatkiem