• Nowy
  Zestaw Tub Pixel TP2R-K4 Godox Knowled RGBWW 4x (60 cm)
  Zestaw Tub Pixel TP2R-K4 Godox Knowled RGBWW 4x (60 cm)
  Zestaw Tub Pixel TP2R-K4 Godox Knowled RGBWW 4x (60 cm)
  Zestaw Tub Pixel TP2R-K4 Godox Knowled RGBWW 4x (60 cm)
  Zestaw Tub Pixel TP2R-K4 Godox Knowled RGBWW 4x (60 cm)

  Zestaw Tub Pixel TP2R-K4 Godox Knowled RGBWW 4x (60 cm)

  8 995,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Obecnie brak na stanie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Używając tub świetlnych Godox Pixel Tubes TP2R, zawsze oświetlisz scenę w efektowny sposób! Tuby zapewniają dostęp do milionów kolorów, aby dopasować się do nastroju każdego filmu lub sesji zdjęciowej. TP2R to tuby o długości 60 cm i mocy 33 W. W zestawie znajduje się walizka, zestaw akcesoriów i 4 tuby TP2R.

  Ilość:
  Brak dostępnego produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  TP2RKreatywne narzędzie, wprowadzające styl i energię na każdym planie filmowym i fotograficznym, na jakim się pojawi. Światło z tub Pixel oferuje pełną paletę kolorów i efektów specjalnych, dając Ci nieskończone narzędzie do realizacji swoich pomysłów. TP to seria tub o wysokiej gęstości pikseli, najwyższej jakości kolorów i precyzji sterowania.

  02

  Kreatywna przestrzeń

  Dzięki zakresowi temperatur CCT od 2000K do 10000K w krokach co 100K i regulacji barwy od 0° do 360°, miliony kolorów i odcieni będą pod twoją kontrolą. Tuby Knowled to idealne narzędzia do stworzenia wymarzonej sceny, od teraz ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

  03

  Duża gęstość pikseli

  Gęstość pikseli w tubach TP ułatwia uzyskanie realistycznych obrazow. Możliwość kontrolowania większej liczby oddzielnych pikseli zapewnia bardziej płynny ruch pikseli, co symuluje rzeczywiste światło poruszające się bardziej żywo i umożliwia bardziej precyzyjne mapowanie pikseli. Dodatkowo można zaprogramować parametry pikseli w trzech wbudowanych efektach pikselowych, w tym pościgu, przepływu i zaniku.

  04

  Różne rozmiary

  Lampy występują w trzech różnych rozmiarach: 60 cm, 120 cm i 240 cm. 60 cm pozwala łatwo ukryć i dopasować światła na scenie. 120 cm to uniwersalna wielkość, która umożliwia tworzenie przeróżnych konstrukcji. 240 cm pozwala na kreowanie imponujących przestrzeni. Pracując z trzema rozmiarami świateł, można tworzyć różne atrakcyjne wzory i być niezależnym w budowaniu planów i struktur.

  05

  Sterowanie

  Dostępnych jest wiele sposobów łączenia, bezprzewodowy CRMX, przewodowy DMX oraz zaktualizowaną aplikację Godox Light 3.0. Wbudowany moduł bezprzewodowego DMX firmy LumenRadio sprawia, że sterowanie światłem jest wygodniejsze i umożliwia współpracę z innymi profesjonalnymi światłami w tym samym systemie sterowania.

  06

  Precyzyjna regulacja

  Dla wygodnego sterowania, można przełączać się między trybami 8bit i 16bit. 8bit jest dobrym wyborem, gdy masz ograniczoną liczbę kanałów i potrzebujesz kontrolować więcej świateł. 16bit odegra swoją rolę, gdy wolisz uzyskać bardziej precyzyjną kontrolę nad kolorem i jasnością. 07

  Przemyślane szczegóły

  Wyświetlacz może obracać menu z parametrami o 180 stopni, co ułatwia odczyt po ustawieniu świateł. Eliminuje to konieczność obracania tub w celu regulacji parametrów, nawet w wymagających pozycjach.

  08

  Mapowanie

  Możliwość mapowania światła upraszcza proces symulacji rzeczywistych scenariuszy. Używając oprogramowania mapującego do projekcji wideo na matrycę światła pikselowego, można uzyskać efekty świetlne, których nie są w stanie osiągnąć zwykłe światła. Mapowanie zapewnia, że zmiany światła i cieni na oświetlanych obiektach wyglądają naturalnie i płynnie.

  09

  W zestawie:

  • 4x Godox TP2R,
  • 4x zasilacz,
  • 4x przewód zasilający,
  • 1x twarda walizka CB76,
  • 8x śruba,
  • 8x linka,
  • 2x TP-A4R adapter do zasilania,
  • 4x zacisk.
  Godox
  10803
  6952344228333

  Zestaw Tub Pixel TP2R-K4 Godox Knowled RGBWW 4x (60 cm)

  8 995,00 zł
  Z wliczonym podatkiem