• Nowy
  Tuba świetlna TP8R Godox Knowled RGBWW Pixel Tube (230 cm)
  Tuba świetlna TP8R Godox Knowled RGBWW Pixel Tube (230 cm)
  Tuba świetlna TP8R Godox Knowled RGBWW Pixel Tube (230 cm)
  Tuba świetlna TP8R Godox Knowled RGBWW Pixel Tube (230 cm)
  Tuba świetlna TP8R Godox Knowled RGBWW Pixel Tube (230 cm)

  Tuba świetlna TP8R Godox Knowled RGBWW Pixel Tube (230 cm)

  4 595,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Używając tub świetlnych Godox Pixel Tubes TP8R, zawsze oświetlisz scenę w efektowny sposób! Tuby zapewniają dostęp do milionów kolorów, aby dopasować się do nastroju każdego filmu lub sesji zdjęciowej. TP8R to tuby o długości 230 cm i mocy 83 W.

  Uwaga: W razie chęci zakupu tub TP8R prosimy o kontakt. Z uwagi na gabaryt tub transport jest realizowany na indywidualnych warunkach.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 8 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  TP8R

  Kreatywne narzędzie, wprowadzające styl i energię na każdym planie filmowym i fotograficznym, na jakim się pojawi. Światło z tub Pixel oferuje pełną paletę kolorów i efektów specjalnych, dając Ci nieskończone narzędzie do realizacji swoich pomysłów. TP to seria tub o wysokiej gęstości pikseli, najwyższej jakości kolorów i precyzji sterowania.

  02

  Kreatywna przestrzeń

  Dzięki zakresowi temperatur CCT od 2000K do 10000K w krokach co 100K i regulacji barwy od 0° do 360°, miliony kolorów i odcieni będą pod twoją kontrolą. Tuby Knowled to idealne narzędzia do stworzenia wymarzonej sceny, od teraz ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

  03

  Duża gęstość pikseli

  Gęstość pikseli w tubach TP ułatwia uzyskanie realistycznych obrazow. Możliwość kontrolowania większej liczby oddzielnych pikseli zapewnia bardziej płynny ruch pikseli, co symuluje rzeczywiste światło poruszające się bardziej żywo i umożliwia bardziej precyzyjne mapowanie pikseli. Dodatkowo można zaprogramować parametry pikseli w trzech wbudowanych efektach pikselowych, w tym pościgu, przepływu i zaniku.

  04

  Różne rozmiary

  Lampy występują w trzech różnych rozmiarach: 60 cm, 120 cm i 240 cm. 60 cm pozwala łatwo ukryć i dopasować światła na scenie. 120 cm to uniwersalna wielkość, która umożliwia tworzenie przeróżnych konstrukcji. 240 cm pozwala na kreowanie imponujących przestrzeni. Pracując z trzema rozmiarami świateł, można tworzyć różne atrakcyjne wzory i być niezależnym w budowaniu planów i struktur.

  05

  Sterowanie

  Dostępnych jest wiele sposobów łączenia, bezprzewodowy CRMX, przewodowy DMX oraz zaktualizowaną aplikację Godox Light 3.0. Wbudowany moduł bezprzewodowego DMX firmy LumenRadio sprawia, że sterowanie światłem jest wygodniejsze i umożliwia współpracę z innymi profesjonalnymi światłami w tym samym systemie sterowania.

  06

  Precyzyjna regulacja

  Dla wygodnego sterowania, można przełączać się między trybami 8bit i 16bit. 8bit jest dobrym wyborem, gdy masz ograniczoną liczbę kanałów i potrzebujesz kontrolować więcej świateł. 16bit odegra swoją rolę, gdy wolisz uzyskać bardziej precyzyjną kontrolę nad kolorem i jasnością.

  07

  Przemyślane szczegóły

  Wyświetlacz może obracać menu z parametrami o 180 stopni, co ułatwia odczyt po ustawieniu świateł. Eliminuje to konieczność obracania tub w celu regulacji parametrów, nawet w wymagających pozycjach.

  08

  Mapowanie

  Możliwość mapowania światła upraszcza proces symulacji rzeczywistych scenariuszy. Używając oprogramowania mapującego do projekcji wideo na matrycę światła pikselowego, można uzyskać efekty świetlne, których nie są w stanie osiągnąć zwykłe światła. Mapowanie zapewnia, że zmiany światła i cieni na oświetlanych obiektach wyglądają naturalnie i płynnie.

  09

  W zestawie:

  • 1x Godox TP4R,
  • 1x zasilacz,
  • 1x przewód zasilający,
  • 1x etui,
  • 2 x śruba,
  • 2 x linka,
  • 4x zacisk.
  Godox
  10802
  6952344229453

  Tuba świetlna TP8R Godox Knowled RGBWW Pixel Tube (230 cm)

  4 595,00 zł
  Z wliczonym podatkiem