• Nowy
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel
  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel

  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel

  755,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Quadralite LED RGB QLTP Pixel to nowa seria lamp tub świetlnych. W porównaniu do serii QLT posiadają efekty pixeli z 7 domyślnymi ustawieniami.

  Ten system oświetlenia jest w pełni kompatybilny z całym systemem zdalnego sterowania lampami i panelami Quadralite.

  Aplikacja Quadralite Light Controller już dostępna na IOS!

  Ilość:
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań QLTP mogą służyć jako światła główne na planach fotograficznych i filmowych, jak i jako dodatkowe, kreatywne oświetlenie scen. Regulacja każdej lampy podczas pracy na planie jest możliwa z poziomu przycisków na obudowie lub dedykowanej aplikacji na smartfona.

  Model QLTP 65 oferuje maksymalną jasność 368 luks w odległości 1 metra i wyposażony jest we wbudowany akumulator, który pozwala na długą pracę na planie fotograficznym i filmowym. Moc lamp kontrolowana jest w zakresie od 0 do 100%. Kreatywną pracę zapewnia możliwość regulacji barwy w zakresie pomiędzy 2800 a 8000 K oraz wyboru z pełnej palety barw RGB w trybie HSI.

  Różne długości lamp, profesjonalne wykończenie obudowy i możliwość tworzenia całych setów mocnego oświetlenia pozwoli na korzystanie z tub RGB QLTP zarówno w produkcjach amatorskich, jak i profesjonalnych. Pracę w studiu, jak i w plenerze umożliwia wbudowany akumulator oraz możliwość szybkiego i łatwego ładowania ich z sieci. Wszechstronne możliwości ich zastosowania sprawiają, że stają się niezastąpionym elementem dla każdego fotografa i filmowca.

  Pełne spektrum barw

  Lampy LED Tube Light RGB QLTP pozwalają na pracę w pełnym spektrum odcieni RGB. Daje to możliwość uzyskania ciekawych i kreatywnych efektów kolorystycznych bez potrzeby użycia filtrów żelowych. Ogranicza to ilość wykorzystywanego sprzętu, a także przyspiesza pracę na planie. Tryb GEL, pozwala na wybór wielu popularnych kolorów filtrów (niebieski, pomarańczowy, cyjan, zielony, żółty, czerwony, magenta, różowy, lawendowy).

  Efekty specjalne (tryb EFX)

  Tuby świetlne QLTP posiadają możliwość kreatywnej pracy na planach filmowych dzięki zaprogramowanym efektom specjalnym. 10 trybów można dowolnie zmieniać dzięki regulacji prędkości i natężenia światła.

  DMX

  Możliwość podłączenia w systemie Digital Multiplex Signal (DMX) umożliwia gniazdko mini XLR. QLT 125 posiada wejście oraz wyjście, co pozwala na użycie lampy podczas eventów, występów estradowych, teatralnych i profesjonalnych produkcjach filmowych. Funkcja ta pozwala na wiele kreatywnych zastosowań lampy włącznie ze zdalną zmianą dopasowaną do muzyki.

  RGB QLTP 65 (1 of 1) 1x1.png

  Sterowanie innymi lampami

  Quadralite LED Tube Light RGB QLTP może pracować w połączeniu z innymi lampami (aż do 99), zarówno w trybie Slave, jak i Master, w 99 różnych grupach. Lampa może być kontrolowana z wbudowanego panelu lub dedykowanej aplikacji Quadralite. Dzięki pełnej kompatybilności z systemem innych modeli lamp, QLTP mogą być wykorzystywane jako główne, jak i dodatkowe, efektowe źródło światła.

  Aplikacja Quadralite

  Aplikacja mobilna Quadralite przeznaczona jest do zdalnego sterowania tubami LED. Zwiększa to znacząco wygodę i szybkość użytkowania, ułatwiając regulację oświetlenia w czasie rzeczywistym. W aplikacji mamy możliwość kontroli temperatury barwowej HSI, a także wybór 48 praktycznych filtrów kolorowych oraz wielu trybów efektowych o większej ilości ustawień personalnych niż z poziomu panelu LCD. Aplikacja pozwala na jednoczesne sterowanie wieloma lampami światła ciągłego Quadralite w jednej chwili.

  Mocowanie statywowe

  Lampy posiadają mocowanie statywowe ¼" pozwalające na zamontowanie na statywie oświetleniowym lub fotograficznym, dzięki czemu praca na planie stanie się jeszcze prostsza. W zestawie wraz z lampą znajduje się także uchwyt z gwintem 3/8”.

  RGB QLTP 65 (2 of 2) 1x1.png

  Kreatywne możliwości

  Tuby świetlne zostały zaprojektowane do kreatywnej pracy w fotografii oraz w filmie. Pozwalają osiągnąć różnorodne efekty przy użyciu tylko jednego urządzenia. Ogranicza to ilość potrzebnego sprzętu, a także pozwala na realizację wszystkich pomysłów. Lampy posiadają wiele trybów, które można wykorzystać w realizacji materiałów wideo. Możliwość łączenia ich z innymi lampami może zaowocować wyjątkowymi rezultatami.

  Efekty pixeli

  Dzięki temu, że każda dioda świeci niezależnie, możemy uzyskać efekty oświetleniowe niedostępne dla zwykłych tub czy mieczy świetlnych typu LED. Lampa posiada zaprogramowanych 7 efektów Pixeli takich jak: Rainbow, Cycle, Running, Trans, Flow, CCT Trans oraz Flame. Własne efekty można  łatwo uzyskać dzięki aplikacji Quadralite.

  qltp-new-lamps (3).png

  Kompaktowość

  Dzięki charakterystycznemu kształtowi oraz niewielkiej wadze korzystanie z mieczy świetlnych jest bardzo wygodne i nie ogranicza się tylko do pracy w studiu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi lampy tego typu są gotowe do pracy niezależnie od źródła zasilania, jakim dysponujemy. Ich transport oraz praca w plenerze jest więc zadziwiająco łatwa i przyjemna. Oświetlenie tego rodzaju jest także bardzo popularne i wykorzystywane przez vlogerów, również za sprawą łatwości sterowania.

  Najważniejsze cechy

  • Temperatura barwowa 2800–8000 K
  • 368 lux na 1 m
  • Akumulator o pojemności 2500 mAh
  • Czas pracy akumulatora (2800K przy 100%): 3 godziny
  • CRI 95+ / TLCI: 97+
  • Kontrola: aplikacja mobilna / przyciski
  • Płynna regulacja mocy w zakresie od 0 do 100%


  W zestawie

  • Tuba LED RGB Quadralite QLTP 65
  • Kabel USB Typ C do USB Typ A
  • Miękki futerał
  • Instrukcja obsługi
  • Oryginalne opakowanie
  Quadralite
  10912
  5901698725105

  Quadralite Lampa LED QLTP 65 DMX tuba świetlna Pixel

  755,00 zł
  Z wliczonym podatkiem