Zestaw filtrów Hoya DIGITAL FILTER KIT II 52mm
   Zestaw filtrów Hoya DIGITAL FILTER KIT II 52mm
   Zestaw filtrów Hoya DIGITAL FILTER KIT II 52mm
   Zestaw filtrów Hoya DIGITAL FILTER KIT II 52mm

   Zestaw filtrów Hoya DIGITAL FILTER KIT II 52mm

   124,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Dostępny

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Zestaw zawiera filtry UV, kołowy polaryzacyjny oraz filtr szary neutralny, które charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii filtry te spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

   Ilość:
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Filtr polaryzacyjny Hoya

   skutecznie eliminuje niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich jak szkło czy woda, zwiększając w ten sposób nasycenie kolorów i poprawiając wyrazistość sceny. Obie powierzchnie filtra pokryte są powłokami antyrefleksyjnymi, które poprawiają transmisję światła i zapobiegają spadkowi kontrastu na wykonanych fotografiach. W barwnej fotografii pejzażowej stanowią jedyne rozwiązanie pozwalające zwiększyć kontrast pomiędzy białymi chmurami i błękitnym niebem, zachowując przy tym naturalną kolorystykę całej sceny.

   Filtr ultrafioletowy Hoya

   to filtr odcinający promieniowanie ultrafioletowe. Pozwala to uzyskać lepsze nasycenie kolorów oraz poprawić kontrast zdjęć zwłaszcza przy słonecznej pogodzie. Dzięki zachowaniu neutralnej kolorystyki są również idealnym zabezpieczeniem obiektywu przed czynnikami zewnętrznymi. Chronią go przed brudem, kurzem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się zarówno do fotografii kolorowej jak i czarno-białej.

   Filtr szary neutralny Hoya NDX8

   to wysokiej jakości filtr neutralnie szary ograniczający ilość światła o 3 stopnie przysłony. Powierzchnie filtra pokryte zostały powłokami antyrefleksyjnymi HMC, które chronią przed niepożądanymi odblaskami oraz pozwalają zachować wysoką transmisję światła co ma pozytywny wpływ na kontrast i nasycenie barw. Wszystkie filtry wchodzące w skład zestawu posiadają lekką i wąską oprawkę dzięki, której współpracują bez winietowania z obiektywami szerokokątnymi.

   Zestaw zawiera:

   • filtr Hoya UV: HMC UV(C)
   • filtr Hoya polaryzacyjny: CIRCULAR PL
   • filtr Hoya szary ND x8
   • etui tekstylne
   Hoya
   3244
   24066058966

   Specyfikacja:

   Seria
   DIGITAL FILTER KIT
   Średnica filtra
   52mm
   Model
   DIGITAL FILTER KIT 52mm

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Zestaw filtrów Hoya DIGITAL FILTER KIT II 52mm

   124,00 zł
   Z wliczonym podatkiem