• Nowy
  Godox C5R kieszonkowy panel LED RGBWW
  Godox C5R kieszonkowy panel LED RGBWW
  Godox C5R kieszonkowy panel LED RGBWW
  Godox C5R kieszonkowy panel LED RGBWW
  Godox C5R kieszonkowy panel LED RGBWW

  Godox C5R kieszonkowy panel LED RGBWW

  515,00 zł
  Z wliczonym podatkiem
  Dostępny

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Kieszonkowy panel LED C5R RGB Light może dodać Twoim zdjęciom lub filmom dodatkową barwę i szczyptę kreatywności. Zintegrowany z lampą akumulator litowo-jonowy o pojemności 3000 mAh, może pracować przez dwie godziny, a ładuje się go za pomocą dołączonego kabla USB Type-C. Gwint na dole panelu pozwala na przymocowanie go do ramienia przegubowego lub dołączonej podstawy montażowej cold shoe. Tył jest magnetyczny dla jeszcze większej mobilności użycia w plenerze.

  Ilość:
  W magazynie dostępne jest 16 sztuk produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty
  01

  C5R

  Światło to kluczowy element w produkcjach foto i filmowych, skupiając się na świetle głównym, warto pamiętać też o świetle w tle, kreującym nastrój w scenie. Nowy panel Knowled RGBWW C5R to urządzenie wielkości dłoni, idealne do dodania dynamiki lub nastroju do sceny.

  02

  Inteligentne sterowanie

  Oprócz kontroli na samym panelu, C5R może być sterowany przez aplikację Godox Light , co ułatwia nadzór nad wieloma światłami naraz, czyniąc wygodnym nawet przy dużych produkcjach, maksymalizując wydajność pracy w trybach takich jak RGBWW, HSI, CCT.

  03

  Łatwy montaż

  Z magnetycznym paskiem z tyłu, C5R może być przymocowany do każdej metalowej płaszczyzny. Otwór montażowy na śrubę 1/4 i standardowa podstawą coldshoe dają jeszcze więcej możliwości montażowych.

  04

  Nieograniczone pomysły

  Z 39 wbudowanymi efektami FX, zmienną temperaturą barwową (od 2500K do 8500K) i wieloma trybami kolorystycznymi, C5R pozwala użytkownikom dostosować się do każdej sytuacji.

  05

  Mniejsza, lżejsza, jaśniejsza

  C5R jest mniejszy od telefonu komórkowego i waży 169g, co czyni go lekkim i przenośnym. Dzięki zastosowaniu 110 diod o wysokiej jasności światła jest pod dostatkiem. Zabierz go wszędzie ze sobą, ukryj go gdzie chcesz i pokaż całą swoją wyobraźnię.

  06

  Łatwa regulacja

  Na C5R znajdują się dwa niezależne pokrętła regulacyjne, do zmiany jasności i przełączania trybów CCI, HSI i FX.

  07

  Wysoka wierność kolorów

  C5R oddaje dokładne kolory, ze współczynnikiem CRI wynoszącym 96+ i TLCI wynoszącym 97+. Dodatkowo, dzięki składanemu dyfuzorowi możesz uzyskać jeszcze bardziej miękkie światło.

  08

  Ładowanie

  Dzięki wbudowanej baterii litowej 3000mAh, C5R może pracować 2 godziny na pełnej mocy. Poza ładowaniem przez port USB-C dostępne jest także ładowanie bezprzewodowe. Daje to więcej elastyczności przy dużych produkcjach gdzie liczy się czas i wygoda pracy.

  09

  W zestawie:

  • 1x panel C5R,
  • 1x dyfuzor,
  • 1x przewód USB-C,
  • 1x stopka,
  • 1x torba,
  • oryginalne opakowanie.
  Godox
  10140
  6952344224816

  Godox C5R kieszonkowy panel LED RGBWW

  515,00 zł
  Z wliczonym podatkiem