Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Genesis Cam Cage

Genesis Cam Cage klatka dopasowana do aparatów Canon 5D MKII oraz 7D służąca do mocowania akcesoriów oraz stabilizacji uchwytu podczas filmowania.

Więcej szczegółów

2430
5901698713010

395,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Genesis Cam Cage to rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla aparatów Canon 5D mkII oraz Canon 7D, ale może też być z powodzeniem stosowane z innymi aparatami klasy DSLR. Dolna część ramy jest tak wyprofilowana, aby użytkownik miał swobodny dostęp do komory baterii zamocowanego aparatu. Genesis Cam Cage jest w całości wykonana z aluminium co gwarantuje wysoką trwałość, sztywność i jakość produktu jednocześnie zapewniając mu niską masę. Genesis Cam Cage posiada 20 punktów montażowych z gwintem 1/4” oraz 16 z gwintem 3/8” Dzięki temu Genesis Cam Cage pozwala na mocowanie szerokiej gamy akcesoriów w sposób najlepiej odpowiadający potrzebom użytkownika.

Podstawowe cechy:

  • swobodny dostęp do komory baterii w zamontowanym aparacie
  • mała waga - konstrukcja aluminiowa
  • zaprojektowana dla Canon 5D i 7D
  • 36 gwintów żeńskich 1/4" i 3/8"

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • klatkę Genesis Cam Cage
  • oryginalne opakowanie

Produkty powiązane