Pozostałe akcesoria do fotografii studyjnej
Wygodna torba do przechowywanie lub przenoszenia trzech lekkich statywów oświetleniowych.
Quadralite składana przebieralnia jest idealnym uzupełnieniem posiadanego wyposażenia fotografa w czasie sesji plenerowych.
Torba mieszcząca lampę światła ciągłego Fomex seria N i podstawowe akcesoria. Posiada pasek na ramię. Wymiary zewnętrzne: 42x24x43 cm
Torba Godox CB-15 przeznaczona do bezpiecznego przechowywania i transportu zestawu lamp Godox S30 LED. Przegródki są łatwo przestawialne (rzep) dzięki czemu dokładnie ustawisz kształt wnętrza torby.
Torba Fomex SLB2H pozwala w sposób wygodny i bezpieczny przechowywać i przewozić dwie lampy studyjne wraz z podstawowym zapasem akcesoriów. Ścianki są usztywnione i wyściełane od wewnątrz materiałem pozwalającym na zamocowanie przegrody za pomocą rzepów.
Torba została zaprojektowana do bezpiecznego transportu i wygodnego przechowywania lamp studyjnych.
Torba Quantuum Pulse pozwala w sposób wygodny i bezpieczny przechowywać i przewozić zestaw lamp studyjnych wraz z podstawowym zapasem akcesoriów. Jednorazowo można do niej zapakować nawet do sześciu lamp studyjnych. Ścianki są usztywnione i wyściełane od wewnątrz materiałem pozwalającym na zamocowanie przegród za pomocą rzepów.
Torba została zaprojektowana do bezpiecznego transportu i wygodnego przechowywania lamp studyjnych.
Katalog